26 09 '24
Willemskwartier gaat als een speer!
Het speerwerpen zullen de nieuwe bewoners nog heel even kunnen zien want ze wonen nu nog aan de atletiekbaan maar op termijn zal daar, als alle plannen doorgaan, het Stappegoorpark gaan komen.
26 09 '24
Het speerwerpen zullen de nieuwe bewoners nog heel even kunnen zien want ze wonen nu nog aan de atletiekbaan maar op termijn zal daar, als alle plannen doorgaan, het Stappegoorpark gaan komen.
De eerste mensen wonen inmiddels in Willemskwartier. In een paar maanden tijd is een nieuwe woonwijk gerealiseerd. Deze mensen zijn ook van harte welkom bij de wijkvereniging van Willemsbuiten. Maar als zij een eigen club willen oprichten is dat natuurlijk ook prima.
Dit geldt straks ook voor de nieuwe bewoners van Tilly Towers (die uiteindelijk geen Tilly Towers gaan heten).
De bouwplannen hiervoor moeten nog ontwikkeld worden.
In onze ogen is er met de wijk Willemskwartier en straks de nieuwe woontorens wel een grens bereikt aan "beton".
De seinen voor een nieuw park staan inmiddels op groen. Huisvesting is noodzakelijk en dringend, maar wel in een mooie en groene omgeving.
Dus laten we hopen dat de bewoners van Willemskwartier straks wonen aan de rand van het park.
13 05 '25
Lees meer
De atletiekbaan van Attila is onlangs opnieuw gekeurd en helaas afgekeurd. Dit betekent dat er geen wedstrijden meer gehouden mogen worden.
13 05 '25
Lees meer
De wateroverlast in de wijk is een groot gemeenschappelijk probleem. We zijn blij dat er een kerngroep Water is gevormd. Je leest hier de laatste ontwikkelingen.
13 05 '25
Lees meer
Ongeveer elke 2 maanden geeft Martien Smit, de voorzitter van de wijkvereniging, een update over zaken die hem bezig houden.