16 04 '26
Willemsbuitentuintje is van start.
De Willemsbuitentuin is gestart aan de Bernard Leenestraat. Dankzij donaties en vrijwilligers is een mooie plek ontstaan. Help mee of doneer spullen. De officiële opening is op 22 mei om 15.00 uur.
16 04 '26
De Willemsbuitentuin is gestart aan de Bernard Leenestraat. Dankzij donaties en vrijwilligers is een mooie plek ontstaan. Help mee of doneer spullen. De officiële opening is op 22 mei om 15.00 uur.
Willemsbuiten heeft er een mooie toevoeging bij: een gezamenlijk wijk-volkstuintje. Deze ligt aan de Bernard Leenestraat, langs het Attila-terrein, en is inmiddels goed zichtbaar door het geplaatste schapenhek.
Met relatief beperkte middelen is hier samen iets moois neergezet. Dankzij een bijdrage vanuit Verrijk je Wijk, donaties uit de buurt en een bijdrage van SMC hebben vrijwilligers dit mogelijk gemaakt. Een plek die niet alleen groen brengt, maar ook leerzaam is, bijvoorbeeld voor kinderen die hier kunnen zien hoe groente echt groeit.
Wie het leuk vindt om actief mee te helpen, kan zich aanmelden via info@willemsbuitentilburg.nl. Wij zorgen dat je aanmelding bij de juiste mensen terechtkomt. Ook zijn er al spullen gedoneerd, zoals een kast voor het tuingereedschap.
We zijn nog op zoek naar een aantal spullen. Heb je iets over van onderstaande lijst? Dan kun je het neerleggen bij de ingang van de Willemsbuitentuin:
Noteer alvast in je agenda: 22 mei om 15.00 uur is de officiële opening.
05 09 '26
Lees meer
Naar aanleiding van de inventarisatie in april van onveilige verkeerssituaties in de wijk, hebben we woensdag 26 augustus een constructief gesprek gehad met onze gebiedsmanager vanuit de gemeente.
05 09 '26
Lees meer
Hondenpoep en kliko’s zorgen voor ergernis. Samen kunnen we daar iets aan doen.
05 09 '26
Lees meer
De verkeersveiligheid op de kruising Goirleseweg en Ringbaan Zuid moet beter. Dit pakken we aan.