03 07 '25
Vast onderkomen voor turnverenigingen
Op de parkeerplaats bij het Olympiaplein komt binnenkort een vaste onderkomen voor turn- en gymnastiekverenigingen Kunst & Kracht, Dionysius en Turning Point.
03 07 '25
Op de parkeerplaats bij het Olympiaplein komt binnenkort een vaste onderkomen voor turn- en gymnastiekverenigingen Kunst & Kracht, Dionysius en Turning Point.
Op de parkeerplaats bij het Olympiaplein wordt binnenkort het vaste onderkomen gebouwd voor turn- en gymnastiekverenigingen Kunst & Kracht, Dionysius en Turning Point.
De bouw van de Turnhal start in 2026 en de oplevering staat gepland voor medio 2027. De nieuwe Turnhal komt te staan naast de fietsenstalling op het Olympiaplein en neemt daardoor wel wat ruimte in beslag. Dit gaat ten koste van het grote parkeerterrein bij Pathé. Als wijkvereniging zijn we benieuwd naar de uitstraling van het nieuwe gebouw. De gemeente heeft toegezegd ons hierover binnenkort meer informatie te geven. We hopen je hierover een volgende keer meer te kunnen vertellen en schetsen te kunnen laten zien.
05 09 '26
Lees meer
Naar aanleiding van de inventarisatie in april van onveilige verkeerssituaties in de wijk, hebben we woensdag 26 augustus een constructief gesprek gehad met onze gebiedsmanager vanuit de gemeente.
05 09 '26
Lees meer
Hondenpoep en kliko’s zorgen voor ergernis. Samen kunnen we daar iets aan doen.
05 09 '26
Lees meer
De verkeersveiligheid op de kruising Goirleseweg en Ringbaan Zuid moet beter. Dit pakken we aan.